Pachter maakt andere keuze

Sinds 2021 vormen de pachter van de Sportsbar Annen , Harry en Yvonne van Klinkhamer Catering, Ons Dorpshuis Annen en de Burgemeester Lambershal een sportieve en succesvolle samenwerking. De Sportsbar is echter niet de enige succesvolle activiteit van Harry en Yvonne en hun team. Binnen Klinkhamer Catering verzorgen zij catering voor privé en zakelijke doeleinden en staan zij op evenementen met foodtrucks, tenten, enzovoort. Doordat deze combinatie een te groot beslag legt op hun beschikbare tijd, was het voor hen tijd om prioriteiten te stellen.

 

“Met pijn in het hart kiezen we ervoor de Sportsbar aan iemand anders over te dragen”, aldus Harry en Yvonne. “We maken op dit moment in ons leven een keuze die bij deze fase past. Onze medewerkers werken graag in de Sportsbar, net als wij. We zullen de komende periode dan ook met veel plezier afmaken.”

 

Het bestuur van Ons Dorpshuis gaat op zoek naar een nieuwe pachter voor het komende seizoen.