Dorpshuis 2.0 op de Kerstfair!

NIEUW in “Ons Dorpshuis”. 

Jullie worden voorgesteld aan een groep jong volwassenen die voornemens zijn voor hun doelgroep activiteiten te ontplooien in “ Ons Dorpshuis”. Dit alles onder de noemer 2.0, refererend aan hun leeftijd wat tevens de betekenis inhoudt van  een  nieuwe en jongere versie van iets wat reeds bestaat. 

 

“Wij zijn “Dorpshuis 2.0”, een extra onderdeel van “ Ons Dorpshuis”. Wij gaan één of twee keer per jaar nieuwe, frisse evenementen organiseren in Annen. De invulling van deze evenementen mogen jullie kiezen. 

 

Wij hebben veel ideeën en kunnen moeilijk keuzes maken. Daarom hebben we jullie hulp nodig! Op 8 december zijn wij te vinden op de Kerstfair. Wees welkom en maak kennis met ons. Laat ons weten wat jullie missen in ons dorp. 

 

Bij de kraam van “ Ons Dorpshuis” zal een melkbus staan.Kom langs en gooi je ideeën in de de bus. Reageren onder dit bericht mag natuurlijk ook maar persoonlijk kennis maken met jullie vinden we natuurlijk gezelliger. 

 

Tot ziens op de Kerstfair!! 

 

Groetjes, Anne, Esther, Dian, René, Rens, Michelle, Sonja, Twan en Bram.”