· 

Koffie-ochtend (Plus) Workshop met valtechnieken

Impuls, welzijnsorganisatie in de gemeente Aa en Hunze, gaat in Ons Dorpshuis elke vierde maandag van de maand een koffie-ochtend Plus organiseren. Vanaf 09:30 uur kan men hier terecht voor een lekkere kop koffie of thee, plus een activiteit om aan mee te doen of bijvoorbeeld te luisteren naar interessante lezing.

 

Anne Schreur zal op 25 juni vanaf 09:30 uur tijdens de koffie-ochtend Plus in "Ons Dorpshuis" een workshop valtechnieken verzorgen. Schreur is docent bij Meer Bewegen voor Ouderen (MBvO). Zij zal de bezoekers vertellen over valpreventie en oefeningen laten zien. Er is volop gelegenheid tot het stellen van vragen en om mee te doen. 

 

Voor meer informatie kan contact opgenomen worden met Martine Hopman, buurtwerker bij Impuls, 0592-245924 of hopman@impuls-welzijn.nl.