· 

Kaarten en sjoelen

We gaan ook dit seizoen weer starten met het kaarten en sjoelen. Vanwege een compleet nieuw bestuur staat dit niet vermeld in het informatieblad en gaat de aanloop wat stroef. De eerste keer is op zaterdag 21 oktober en zijn jullie van harte welkom in "Ons Dorpshuis".

 

We hebben niet van alle "vaste" kaarters en sjoelers een e-mailadres. De mensen waarvan we geen e-mailadres hebben, zijn schriftelijk geïnformeerd. Mocht je nog iemand spreken die ook graag weer mee wil doen, maar nog geen bericht heeft gehad, dan graag bovenstaande even mededelen. We gaan nog in overleg met Coba en Janneke en komen dan ook met de andere data. Binnenkort ontvang je hierover nog een mail of briefje. Wij wensen jullie alvast veel succes maar vooral veel plezier.

 

Namens het bestuur van Stichting "Ons Dorpshuis" Annen

Jan Hoenderken   e-mail: activiteiten@dorpshuisannen.nl tel. 0592-272621